Karrier

Műszaki előkészítő

Feladatok

Középület/lakóépület építési vagy felújítási munkáin műszaki előkészítési feladatok ellátása: árajánlatok készítése, bekérése; ártükrök összeállítása; műszaki tervfelülvizsgálat; alvállalkozói műszaki és ártárgyalások, valamint szerződések előkészítése; teljesítések nyomon követése.

Elvárások

  • építész mérnöki vagy építési technikusi végzettség,
  • legalább 5 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (kiemelkedő szintű Excel használat), előny: KING, TERC, CAD, ARCHICAD ismerete,
  • magas szintű problémamegoldó és szervező készség,
  • pontos, precíz munkavégzés.

info@tinvest.hu

Építésvezető

Feladatok

Projektek napi szintű műszaki irányítása, kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése; a projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése; szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása; kivitelezés minőségi ellenőrzése; ütemtervek készítése és azok betartatása; építési napló vezetése.

Elvárások

  • legalább építési technikusi végzettség,
  • legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat),
  • kimagasló szervező és problémamegoldó készség,
  • magas szintű kommunikációs készség.

Ügyviteli munkatárs

Feladatok

A munkaviszony létesítés, módosítás, megszüntetés dokumentumainak elkészítése; belső munkaerő-mozgások nyomon követése, dokumentálása, aktualizálása. A munkaügyhöz, bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása. Kapcsolattartás az üzemorvossal, az új belépők és az alkalmazottak foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatának nyomon követése, megszervezése.

Elvárások

  • minimum középfokú munkaügyi végzettség;
  • munkaügyi területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • jó szervezési és kommunikációs képesség;
  • magas szintű problémamegoldó készség;
  • pontosság, precizitás;
  • megbízható, felelősségteljes munkavégzés;
  • nagyfokú önállóság.